Дорожні роботи в Хусті, як і по всій країні, не скасовано попри карантин
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG-b76019f8da632742813a3ab47f6e55e4-V-300x225.jpg)
Роботи з будівництва та ремонту автошляхів, які почалися навесні 2020 року, не відмінили попри запровадження обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу. Однак підрядникам, які ремонтують дороги, рекомендовано провести роз’яснення серед своїх працівників щодо поширення COVID-19 та моніторити стан їх самопочуття. Крім цього, дорожники повинні забезпечуватись дезінфікуючими засобами.
Наразі в Хусті завершено капітальний ремонт вул. Висока та на фінішній прямій капремонт на вул. Логойдових. Незабаром капітально відремонтують й вул. Ярослава Мудрого (до слова, ремонт вже стартував).
Також проводиться ямковий ремонт по місту. Зокрема вже проведений на таких вулицях: Волошина, Керамічна, Карпатської Січі, Свободи, Слав’янська, Чайковського, Конституції.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)