Хустська міська рада – одна з перших в області, яка подбала про закупівлю необхідного медичного обладнання та розробила план заходів з протидії розповсюдження коронавірусу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC_1040-1-300x200.jpg)
Як вже повідомлялося, у понеділок, 16 березня, у Хустській міській раді відбулося позачергове засідання виконкому. Головна і єдина тема якого – протидія появі та поширенню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19. Адже не менш важливо і дуже необхідно в сьогоднішніх умовах об’єднатися і разом протидіяти пандемії, що шириться світом.
Відтак під час зібрання прийнято рішення виділити із резервного фонду кошти на закупівлю 2-х апаратів штучної вентиляції легень S1600. До слова, вартість одного апарату 270 тисяч гривень. Крім того, з резерву міста виділено кошти у сумі 70 тисяч гривень й на придбання дезінфікуючих засобів. Однак і це ще не все. Хустський міський голова Володимир Кащук особисто долучився до боротьби з пандемією, відтак прийняв рішення за власний кошт придбати апарат штучного дихання, такий нині життєво необхідний для Хустської районної лікарні, а зокрема її пацієнтів.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 18.03.2020 5914 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)