У Хусті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні: хвилина мовчання, покладання квітів та спогади про події на Майдані
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0460-300x200.jpg)
Сьогодні у Хусті вшанували Героїв Небесної Сотні. Адже саме 6 років тому 20-го лютого на столичному Майдані відбулися найтрагічніші та криваві події Революції Гідності. Відтак нині у скорботі хустяни схилили голови перед загиблими активістами.
Мітинг – реквієм, під час якого хвилиною мовчання згадали тих, хто боровся за територіальну цілісність та суверенність держави, вкотре зібрав численну кількість містян та гостей міста біля пам’ятника Янголу – революціонеру у міському парку імені Героїв Майдану.
Герої не вмирають допоки жива пам’ять про них, переконані ті, хто прийшов віддати шану майданівцям.
Тож, українці не забули того болю, пам’ятають ту «люту» зиму і згадують тих, хто віддав життя за правду, волю та свободу, за краще майбутнє свого народу та своєї країни, називаючи їх ГЕРОЯМИ.
Нескінченність пам’яті саме у спогадах, у вже написаних віршах та піснях, у сльозах та у кожному стукоті серця як малого, так великого. Адже за всі роки незалежності події на Майдані були, дійсно, найважчими та найстрашнішими, а велика утрата України і досі турбує, і досі болить. Війна на Сході цьому доказ. Одним словом, Пам’ятаємо і Не забудемо …
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 20.02.2020 1237 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)