Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0583-300x200-1.jpg)
Шановні хустяни!
Від усього серця радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.
Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідного Хуста. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.
Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому!
Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаймо один одному Любові та Віри. Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у нас вогонь надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
З найкращими побажаннями Хустський міський голова
Володимир Кащук
Опубліковано: 27.12.2019 6650 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)