Ще одна нагорода профорієнтаційного конкурсу, що проводився на Хустщині, знайшла свого призера
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/36916347_886948441516152_4506665310601871360_n-300x150-1.jpg)
Як ми вже повідомляли, завершився півфінал обласного заочного профорієнтаційного конкурсу презентацій «Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю» серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуст та Хустського району.
Минулого тижня учні Велятинської загальноосвітньої школи Тарканій Даніела, Потрогош Влад та Пука Дмитро вже отримали нагороди, а ось сьогодні таку ж нагороду з подарунками вручили й учениці 9-го класу Хустської гімназії-інтернату Бонь Олександрі (до слова, методичну допомогу у виконанні роботи надано вчителем географії Лучка М.О.).
Дякуємо за участь та вітаємо з призовим місцем!
Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-5.jpg)
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)