Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/4-300x169-1.jpg)
До дня Святого Миколая у Хусті проведено святкову гру «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді. Так, вчора, 16 грудня 2019 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся святковий турнір ерудитів до дня Святого Миколая серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст.
Заявки на гру подали 9 команд: «Stars» та «КІПовці» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-Ведмедики» та «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Інь-Янь» медичного коледжу «Монада», «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України та «Патріот» Хустського професійного ліцею.
У журі працювали: викладач Закарпатського базового державного медичного коледжу Ростислав Єгоров, практичний психолог Хустського професійного ліцею Тетяна Пригара, асистент викладача Карпатського інституту підприємництва Вікторія Кочіш, заступник директора з навчально-виховної роботи Хустського професійного ліцею сфери послуг Мар’яна Лукашенко та спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Тетяна Гайдур.
У ході інтелектуальної гри студенти-учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Цікавими були представлення, девізи команд та 12 запитань від постійного ведучого гри Валерія Ігнатка.
Тож між командами розгорілася боротьба за призові місця. Всі учасники боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. Отож, І місце виборола команда «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу (7,7 балів), ІІ місце в команди «Патріот» Хустського професійного ліцею (7,5 балів) і на ІІІ сходинці «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (6,5 балів).
Після оголошення результатів гри, яка довела, що в нас розумна, патріотична молодь, переможців нагороджено грамотами міського голови. Наступний раунд інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» для студентів відбудеться у лютому 2020 року. Сподіваємось, що молодь знову нас порадує глибиною своїх знань.
Тетяна Гайдур,
спеціаліст управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)