День відкритих дверей у Хустському професійному ліцеї сфери послуг
Вже не перший рік перед учнями 9 – 11 класів постає питання вибору професійного шляху, що дозволить розкрити особистий потенціал та зайняти гідне місце на ринку праці. З цією метою, за сприяння Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості 11 грудня 2019 року на базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Хустського професійного ліцею сфери послуг проведено День відкритих дверей. Захід спрямований на професійну орієнтацію молоді та популяризацію затребуваних на ринку праці робітничих професій.
З привітальним словом до гостей заходу звернувся директор Дмитро Пригара, який наголосив, що захід спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також ознайомив учнів із професіями, з яких здійснюється підготовка у закладі професійно-технічної освіти. Представники ж ліцею організували екскурсію навчально-практичним центром, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання та матеріально-технічною базою виробничих майстерень.
День відкритих дверей, який вже став традиційним, допоможе представникам молодого покоління не тільки знайти роботу за спеціальністю, а й отримувати гідну заробітну плату та, що найголовніше, залишитися працювати в Україні і не шукати кращої долі за кордоном. У заході взяло участь близько 70 хустських школярів.
Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості
Опубліковано: 14.12.2019 5317 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)