7 грудня – День працівників місцевого самоврядування
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1065-300x200-1.jpg)
Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Відтак це свято депутатів обласних, міських, районних і сільських рад, сільських, селищних та міських голів, голів районних і обласних рад, працівників виконавчого апарату рад різних рівнів, усіх, хто причетний до цього свята!
День місцевого самоврядування був встановлений в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 р. – «…враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності…».
Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про місцеве самоврядування”.
Власне, система місцевого самоврядування повинна відповідати потребам суверенної цілісної держави. І День місцевого самоврядування міг би стати справжнім орієнтиром, правовою основою в процесі перебудови сучасної моделі місцевого самоврядування в Україні.
На урочистому зібранні, яке у Хусті відбулося напередодні, 6 грудня, усіх причетних до свята привітали святковим концертом, зичачи бути гідними представниками своєї територіальної громади і успішно відстоювати їхні інтереси!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1076-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1069-1024x683-1.jpg)
Відтак виступили дипломанти І ступеня Міжнародного фестивалю м. Львів – 2019, І ступеня Міжнародного конкурсу – фестивалю «Калейдоскопи талантів» м. Київ – 2019, І ступеня Міжнародного фестивалю м. Орхід, Македонія – 2019 – дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Хустяночка» з постановкою Заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи і виконали фольклорну композицію Хустщини «ГЕЙ, МАРІКО, ПОДЬ ІГРАТИ».
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1081-1024x683-1.jpg)
Продовжило свято вітальне слово міського голови Володимира Кащука, який після виступу виконав й почесну місію – нагородив винуватців свята почесними грамотами та подяками, як міськими, так обласними.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1092-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1054-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_1153-1024x683-1.jpg)
Далі присутніх тішили виступи: Златослави Якубець, яка зачитала «УКРАЇНСЬКІ КВІТИ» Ганни Черінь; Станіслава Маринця, який виконав польку М. Глінки (Концертмейстер Ірина Порада); Давіда і Рафаїла Рішки, у виконанні яких прозвучало КАНТРІ; лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячого зразкового вокального ансамблю «Перлинка», що виконав «ДИТЯЧИЙ ДЖАЗ» / cлова і музика Ірини Хрісаніді (Керівник Оксана Липчей, концертмейстер Ірина Порада); фортепіанного ансамблю в складі Терези Крефтнер та Габріели Король, які подарували музичну насолоду «БРАЗИЛЬСЬКИЙ ТАНЕЦЬ» Т.Смірнової; лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Вікторії Воробканич із «ONE NIGHT ONLY» Дженіфер Хадсен.
А завершальним акордом свята стала дитяча жартівлива хореографічна композиція «ВЕСЕЛІ ПУСТУНИ» / солісти: Андрій Пазяк, Вікторія Агаєва, Христина Лучка, Лариса Рак /, що виконала молодша група дитячого зразкового ансамблю «Хустяночка» (постановка Заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи).
До слова, урочисте зібрання, присвячене Дню місцевого самоврядування, припало на 6 грудня, відтак вітали цього дня і з Днем Збройних сил України усіх причетних й до цього свята.
Прес-служба Хустської міської ради
Опубліковано: 06.12.2019 2601 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)