Найменші хустські школярі пізнавали світ професій
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-4-300x157-1.jpg)
Професійний успіх кожної людини започатковується і формується ще в дитинстві, ставлення до роботи виховується в родині через батьківський приклад. Престиж тих чи інших професій відроджується за рахунок реального стану регіонального ринку праці. А служба зайнятості лише допоможе вчасно зорієнтуватись, в якій саме галузі людина може проявити себе якнайкраще.
Вчора, 5 грудня, фахівці Хустської міськрайонної філії обласного центру зайнятості провели для учнів 3-го класу Хустської загальноосвітньої школи №2 інтерактивний захід «Моя майбутня професія».
Головна мета – розширення інформованості дітей молодшого шкільного віку про світ професій, сприяння самопізнанню та професійному самовизначенню.
Захід проводився в формі ігрових завдань, конкурсів, загадок, приказок і прислів’їв, а діти під час зустрічі дізнались, що вивчати професії можна весело та цікаво. Всі присутні приймали активну участь у грі. Хлопчики та дівчатка були кухарами, водіями, юристами, вчителями, фермерами, перукарями, продавцями. Під час гри, на деякий час, діти відчули себе дорослими і самостійними у вирішенні майбутньої професії. Гра не залишила байдужим нікого.
Ніколи не потрібно забувати, що діти – це наше відображення. Тож, вкладаймо в них усе найцінніше, найпрекрасніше, і чудовий урожай не примусить на себе чекати!
Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості
Опубліковано: 06.12.2019 4837 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)