Нарада керівників установ, організацій, приватних підприємців, спеціалістів з питань будівництва та архітектури
У п’ятницю 15 липня 2011 року у приміщенні Хустської міської ради відбулася нарада керівників установ, організацій, приватних підприємців, спеціалістів з питань будівництва та архітектури. Предметом обговорення було нове в законодавстві стосовно деяких питань надання та оформлення дозвільних документів на виконання будівельних робіт, порядок введення в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, порядок розроблення та затвердження містобудівної документації. Перед присутніми виступили начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області – Коблик Василь Йосифович та заступник головного архітектора області – Боршовський Олег Ігорович. Участь у нараді приймав і міський голова Кащук В.П.
Присутніми піднімалися питання щодо роз’яснення деяких положень нововведень. Відзначалося позитивне у новітньому законодавстві, а саме те, що відрізняє умови надання дозволів: значно скорочено процедуру введення в експлуатацію об’єктів завершених будівництвом (зменшилася кількість погоджувальних віз). Вказувалося і те, що забудовники з нетерпінням очікували змін до законодавчих актів, які врегульовували б питання оперативного розроблення та затвердження містобудівної документації.
Виступаючі були стурбовані тим, що на сьогодні не вступила в дію Постанова КМУ, що затверджує порядок прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволів на виконання будівельних робіт. Попередньо діяла Постанова КМУ №1035 від 09.09.2009 року, під яку підпадали ці об’єкти в минулому, але Тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію цих об’єктів припинив дію 31.12.2009 року.
Фотогалерея:
Опубліковано: 18.07.2011 3687 Переглядів
Також може бути цікавим
Стартує грантовий конкурс «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
Деталі конкурсу за посиланням: https://uyf.gov.ua/programs/kariernyistart. Кінцева дата подачі заявок до 7 серпня 2024 року. У разі виникнення питань чи пропозицій – прохання звертатись – uyf.inbox@gmail.com. або за тел. 246 62 36. Стежте за оновленнями та можливостями Українського молодіжного фонду на https://www.facebook.com/uyf.gov.ua/ та безпосередньо на веб-сторінці – https://uyf.gov.ua/ Детальніше: «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії» (2)… ...
«Вітрина-1201»: Пенсійний фонд інформує про надання житлових субсидій та пільг
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
Пенсійний фонд України продовжує працювати над удосконаленням системи надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Першим кроком стала автоматизація процесу їхнього призначення. У зв’язку з цим до 1 січня 2023 року управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг необхідно було зареєструватися в електронному кабінеті на офіційному вебпорталі Пенсійного фонду України… ...
Відео з відкриття Алеї пам’яті Героїв у місті Хуст
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
...
З Днем державності України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Сьогодні, 15 липня, Україна відзначає День української Державності. 3 цієї нагоди в Хустському міському парку біля памʼятника Янголу-революціонеру відбулися урочисті заходи. Участь у них взяло керівництво Хустської міської ради та району, громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів помʼянули тих, хто за понад тисячолітню історію боровся за українську державність і поклав за неї своє життя. Далі… ...
У Хусті відкрили Алею пам’яті Героїв
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
Символічним та водночас скорботним став недільний день урочистого відкриття Алеї пам’яті Героїв – земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько – українській війні. 14 липня Хустська територіальна громада, керівництво міста й району, військовослужбовці, ветерани, священнослужителі, рідні та близькі полеглих воїнів, представники установ і організацій, депутати, старости, жителі та гості зібрались тут, аби… ...
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада відзначає 102 річницю від дня створення
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
12 липня 1922 року вважають офіційною датою заснування 128-ї бригади. За роки існування завдяки подвигам, відвазі й хоробрості бійців бригада стала справді легендарною.Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя у бою з ворогом.Низький уклін та шана військовослужбовцям, які сьогодні стоять на варті нашої безпеки, суверенітету та незалежності держави.Закарпаття пишається!Слава Україні!Героям слава! ...