Міський голова провів черговий прийом громадян
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/20191001_095402-150x150-1.jpg)
Традиційно у перший вівторок місяця Хустський міський голова Володимир Кащук провів прийом громадян. Кілька десятків хустян прийшли з єдиною метою – вирішити те чи інше проблемне питання. Відрадно, що по переважній їх більшості знайдено компромісні рішення.
Насамперед, приходили люди, аби відремонтувати житло, вирішити земельні конфлікти з сусідами чи то викупити земельну ділянку під об’єктами приватної власності, а також влаштуватися на роботу, отримати одноразову грошову допомогу, зокрема на лікування тощо.
Варто зауважити, що часто ходаки навідуються на прийом із питаннями, які не є прерогативою міської ради. Так, і сьогодні без таких не обійшлося.
Наступний прийомний день у міського голови відбудеться за два тижні – у третій вівторок жовтня.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)