Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/150x150-1.jpg)
Розпочато конкурс «Молодіжна столиця України»
Молодіжна столиця України 2019 року – Кам’янець-Подільський – передає естафету містам України та закликає до участі у конкурсі «Молодіжна столиця України-2020». 14 вересня 2019 року в місті Кам’янці-Подільському на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України», що запровадили в Україні Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України на щорічній основі.
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Подача заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України-2020» розпочалася 14 вересня.
Дедлайн подачі заявок – 30 жовтня 2019 року. З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України» можна ознайомитися за посиланням http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/.
Виникли питання – пишіть info@youthcapital.org.ua
Інформуємо, що заявка надсилається Секретаріату конкурсу в офіційному порядку в друкованому та електронному вигляді:
у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ);
в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf) на е-мейл:info@youthcapital.org.ua
Нагадаємо, починаючи з 2017 року, національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.
Контактна особа: Правдіна Аліна Вікторівна – головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 284 30 26).
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/unnamed-file.jpg)
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)