Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/42633840_2245126398893632_7456184472782766080_n-150x150-1.jpg)
5-6 жовтня Хуст готується приймати п’ятий етап Кубка чемпіонату України західного регіону з мотокросу та Кубок пам’яті нашого земляка – заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа.
У неділю, 6 жовтня 2019 року, у районі газокомпресорної станції міста Хуст відбудеться П’ятий зональний етап Чемпіонату України в Західному регіоні з мотокросу та Кубок Заслуженого майстра спорту СРСР з мотоциклетного спорту Миколи Січа. Початок о 10.30 год.
Тож бажаємо успіхів спортсменам з хустського мотоклубу «Хуст-Екстрім», які завжди показують найвищі результати не тільки на Україні, але і у міжнародних змаганнях.
Свято мотоциклетного спорту відбудеться за підтримки міського голови Володимира Кащука та народного депутата України Валерія Лунченка.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)