Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/3-150x150-2.jpg)
Юні танцюристи з Хуста завоювали першість на всеукраїнському фестивалі
11-12 травня 2019 року дитячий зразковий ансамбль танцю «Хустяночка» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, під керівництвом Ірини Гнепи, відвідав славетне місто Лева і взяв участь у IX-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної та сучасної хореографії «Яблуневий цвіт-2019», який проходив у передмісті Львова – Дублянах.
В цілому, на розгляд журі, було представлено понад 100 хореографічних постановок. За рішенням конкурсної комісії юні хустяни вибороли перше місце в номінації «Народна сценічна хореографія» із такими хореографічними постановками заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи:
- «Це – моя земля, це – моя країна!» у виконанні змішаної групи;
- «Гей, Маріко, подь іграти» у виконанні змішаної групи;
- «Дін-дон, тьотя Поля» у виконанні молодшої групи.
Дипломом за І місце журі відзначено «Святковий вальс» – у виконанні старшої групи, який поставила викладач хореографії школи мистецтв Ярослава Лемко.
Колектив щиро вдячний міському голові Володимиру Павловичу Кащуку за фінансову підтримку, яка дала можливість «Хустяночці» взяти участь і представити рідне місто на найпрестижнішому хореографічному конкурсі України.
Начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк
Опубліковано: 27.05.2019 3026 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)