Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/1-150x150-2.jpg)
Всеукраїнський молодіжний форум
«Саміт проактивних «Б.У.М.» запрошує молодь до участі
02 – 04 липня 2019 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй.», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України спільно з Київською міською державною адміністрацією та ГО «Українська Академія Лідерства».
До участі запрошується молодь 16-18 років, які прагнуть саморозвитку та набуття нового досвіду. Програмою заходу передбачено три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.
Для участі в заході необхідно до 01 червня 2019 року заповнити анкету для посиланням:
Контактна особа: Стефанків Юлія, тел.: +380957219172,
e-mail: yuliastefankiv@gmail.com
Опубліковано: 23.05.2019 5088 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)