Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/150x150-1.jpg)
Стартує проект для молоді «Державотворець»
З метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізовуватимуть програму особистісного та професійного розвитку «Державотворець».
Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень.
Програма триватиме з 29 травня по 07 червня 2019 рок та складатиметься з трьох основних складових: освітньої, інформаційної та практичної, під час якої відбудуться ознайомчі візити до органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, приватних компаній та громадських об’єднань. Найактивніша молодь з усієї України буде мати можливість пізнати рушійні сили держави: органи державної влади, бізнес-сектор, засоби масової інформації та громадську діяльність. Учасники зможуть отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.
Учасники програми мають:
• бути громадянами України;
• вільно володіти українською мовою;
• на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
• мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення, бізнесу,
громадської діяльності;
• досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.
За додатковою інформацією звертатись до менеджерів по роботі з учасниками:
Романа Краснопольського (0958828356); Оксани Шахової (0678558978).
Опубліковано: 08.05.2019 5578 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)