Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
У Хусті стартує соціальний проект – Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу»
Щодня з 15 до 19 жовтня о 12:00год. на футбольному полі, що на Німецькій вулиці (за залізничною колією), для школярів міста розпочнеться Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу».
Ініціатором цього соціального проекту виступила Федерація футболу України, підтримують проект Міністерство освіти і науки України, Національна поліція України та органи місцевого самоврядування. Мета – допомога дітям-переселенцям, дітям військовослужбовців та дітям з соціально незахищених сімей.
Щодня у проекті, під керівництвом представників Федерації футболу України з Києва, волонтерів, тренерів Хустської міської ДЮСШ «Хуст-Нарцис» та представників поліції, навчатимуться по 150 школярів міста. Для проведення цього проекту в Хусті спеціальне навчання пройшов тренер з футболу міської ДЮСШ «Хуст-Нарцис» Микола Мовчан, а Федерацією футболу надано спеціальний спортивний інвентар та екіпіровку.
Начальник управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради Володимир Власюк.
Опубліковано: 16.10.2018 1730 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)