Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Бджілка»

ГЕРБ

ДИТЯЧОГО САДКА

ДЕВІЗ

ДИТЯЧОГО САДКА

Наш садочок –велика країна,

А серце країни –маленька дитина!

« Бджілка» – ласкаво так звуть дитсадочок

Він влітку весь в квітах неначе віночок ,

Вирує й кипить тут постійно життя

Бо діти –  це світле для нас майбуття.

В серпні 1963 року гостинно прийняв своїх вихованців перший типовий дитячий садок в м. Хусті – дошкільний навчальний заклад № 7 «Бджілка».

Двоповерхова будівля розташована на вул.Гвардійській, 18 в затишному місці, має велику територію,чисте повітря ,зелену зону,обладнані ігрові майданчики,світлі групові кімнати.

У нашому дошкільному закладі виховувалось не одне покоління дітей, а вихованці водять до нас своїх власних дітей і онуків. Щоранку розпочинає «Бджілка» свій день приємною метушнею дітей, вихователів, нянь.

В типовому приміщенні, розрахованому на 90 місць, виховується 136 дітей, функціонують в ньому 5 груп, з яких :

1 група – для дітей раннього віку

4 групи – для дітей дошкільного віку

Групи укомлектовані згідно віку дітей .Дошкільний заклад повністю забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом.

В закладі працює 10 вихователів, музичний керівник, медична сестра, практичний психолог, серед яких:

• 9 – мають вищу педагогічну освіту
  • 4 – середню спеціальну освіту

П’ять  вихователів здобувають другу вищу фахову освіту.

З 1963 року – очолювала заклад Кадар Ольга Андріївна.

З 1989 року – Свистак Марія Василівна .

З 1 серпня 1999 року очолює заклад завідуюча Кончанська Єва Олексіївна.

У 2003 році дошкільний заклад святкував своє 40- річчя.

В 2009 році – названо заклад « Бджілка»

Пріоритетними завданнями дошкільного навчального закладу є:

• Розвиток творчих здібностей дітей засобами мистецтва ;
  • Гуманізація навчально-виховного прцесу;
  • Підвищення професійної майстерності педагогів, впровадження інноваційних педагогічних технологій ;
  • Зміцнення здоров’я дітей, встановлення партнерських відносин з батьками;

Збільшуючи інформованість батьків про життя і діяльність дітей у дитячому садку,батьки розуміють, що їх участь у житті педагогічного колективу необхідна і важлива не тому ,що цього хоче вихователь, а тому.,що це потрібно для розвитку їхньої дититни.

В колектив, який має свої традиції та здобутки, вливаються молодіі енергійні педагоги, вони є гідними спадкоємцями своїх колег.

Педагоги закладу створюють атмосферу добра і затишку, щоб дітям було легше адаптуватись до умов садка, щоб малята йшли до нас із задоволенням.

Раді будемо зустріти кожного маленького мешканця нашого міста, зігріти його теплом своїх сердець, подарувати любов і ніжність турботливих рук.

День дошкілля відсвяткувала «Бджілка

28 вересня  наш  дошкільний навчальний заклад  №7 «Бджілка» святкував Всеукраїнський день дошкілля.

Дитячий  cадок  «Бджілка» – це заклад ,у якому, зазвичай дитина виховується в атмосфері турботи, розуміння. Тут працюють досвідчені, дбайливі вихователі. Так, вихователь старшої групи  Дем’ян Ярослава Іванівна та музичний керівник Майор Юдіта Володимирівна разом із своїми вихованцями підготували святковий концерт. Діти декламували вірші про вихователів, про дитячий садок, виконали таночок «Весела полька». У цей святковий день прозвучали найщиріші привітання та побажання для працівників закладу. Була показана інсценівка по вихованню культурно-гігієнічних навичок. У садочку оформлено виставку робіт педагогів на тему: «Наш садочок». Картини, представлені на виставці, виконані способом аплікації в поєднанні різних зображувальних технік (квілінг, торцування, паперова пластика).

Колектив садка вдячний організаторам святкової програми, зокрема вихованцям старшої групи «Ведмежатко», які показали свої творчі можливості та таланти.

Діти – наше майбутнє, найцінніше, що має суспільство. Кожна дитина -це особливий світ, пізнати який може лише той, хто небайдужий до її долі, хто вміє разом з малюками радіти його успіхам. За те, якими вони виростуть, за їхнє здоров’я, виховання та навчання несе відповідальність дошкільний заклад, вихователі. Саме в нашому садочку ми створюємо рівні можливості кожній дитині для здобуття дошкільної освіти.

Ми впевнені, що дошкілля було і буде багате на талановитих, щирих, компетентних педагогів, які щиро віддають серце наймолодшим громадянам нашого суспільства.

Я маленька дівчинка і звуть мене Марічка.

Я не вмію ще читати та люблю пісні співати.

Добре виховані діти

За столом завжди мовчать.

Малят чекають ігри,розваги,гумор,сміх

Запросимо ж до зали ми оплесками їх

Спасибі вихователям ми скажемо за все.

Гостей ми раді бачить в дитячому садку!

Тут чути сміх дитячий і музику дзвінку.