До Міжнародного дня студента змагались ерудити
9 листопада з нагоди Міжнародного дня студента в залі Хустського міського центру наукової творчості учнівської молоді відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та ВУЗів міста Хуст. Заявки на гру подали 9 команд: «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Еліт» та «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Медики-ведмедики» та «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Stars» та «КІП» Карпатського інституту підприємництва ВНЗ ВМУРоЛ «Україна», «Орли» Хустського професійного ліцею та «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу.
В ході гри студенти відповідали на запитання ведучого гри Валерія Ігнатка, вгадували що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси.
За результатами відповідей на запитання ведучого гри Валерія Ігнатка І місце виборола команда «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» (6,9 балів), ІІ місце в команди «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу (6,5 балів) і на ІІІ сходинці – команда «Медики-ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (5,6 балів).
Переможців нагороджено грамотами міської ради.
Начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк
Опубліковано: 10.11.2016 5464 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)