Розумні міста та електронне урядування
Цими днями в Івано-Франківську в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» проходить національний круглий стіл «Розумні міста та електронне урядування» участь у якому беруть міський голова Володимир Кащук та секретар ради Володимир Ерфан.
Місто Хуст на конкурсних засадах обрано одним із 25 міст-партнерів, які запрошено на захід для ознайомлення з досвідом передових українських міст у питаннях упровадження нових технологій для підвищення прозорості міста та якості життя мешканців через призму децентралізації влади.
Довідково. Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН МРГ впроваджується протягом 2014-2017 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив у селах та містах України. Новим компонентом Третьої фази Проекту є компонент з розвитку міст, що охоплює 25 малих міст України.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)