В Хусті відкрили фотовиставку Александра Їроушека
26 січня у міській картинній галереї відкрилась виставка робіт словацького фотографа Александра Їроушека.
Ініціаторами виставки виступили Генеральне Консульство Словацької Республіки в місті Ужгород та Хустська міська рада.
– Я рада, що саме у Хусті ми презентуємо творчість нашого відомого земляка. Він запропонував хустянам свої найкращі фото доробки, які мали честь бачити у більшості країн Європи, Південній Африці та Америці, а впродовж наступних двох тижнів таку нагоду матимуть жителі та гості міста, – зазначила на відкритті виставки Генконсул Словацької Республіки у місті Ужгород Янка Буріанова.
Привітав автора з відкриттям виставки і секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан. Останній наголосив: «Налагодження культурних зв’язків, обмін мистецькими заходами є важливим компонентом у справі зміцнення добросусідства між двома дружніми народами. Співпраця зі словаками у нас налагоджена вже давно. Результатами доброго партнерства є розвиток інфраструктури, транскордонне співробітництво та залучення інвестицій».
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)