Міський голова висловив співчуття з приводу смерті священика о. Стефана Січа
Хустський міський голова Володимир Кащук висловив співчуття з приводу смерті ставрофорного протоієрея отця Стефана Січа.
Зранку 9 грудня 2015 року на 85-му році життя помер отець Стефан Січ.
«З глибоким болем висловлюю свої найщиріші співчуття родині, громаді міста та служителям Хустського деканату з приводу смерті одного з найстаріших священиків міста. Світла пам’ять про нього вічно житиме в наших серцях»,- наголосив міський голова Володимир Кащук.
9 – 10 грудня у церкві святого Стефана о 18.00 за к.ч. пройдуть заупокійні Літургії. Поховання о. Стефана Січа відбудеться у п’ятницю, 11 грудня, об 11.00 за к.ч. у церкві Святого Стефана, (вул.. Шевченка, 41). Очолить поховання єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії, владика Ніл.
Довідка
Отець Стефан Січ народився 11 січня 1931 року в с. Теково, що на Виноградівщині. Закінчив Хустську гімназію. Навчався в Львівському зооветеринарному інституті, який успішно закінчив у 1955 році і продовжив навчання у Московській ветеринарній академії. Після закінчення вузу його як молодого спеціаліста направлено на роботу у місто Рахів.
Тут у 1968 році о. Микола Ляхович, якому при відправі Літургій прислуговував Стефан Січ, видає лист-рекомендацію до помічного єпископа Мукачівської єпархії про підпільне вивчення богословських наук. Звідси почалася його майже двадцятирічна дорога до того дня, коли він зміг дати своє перше новоієрейське благословення. 26 липня 1990 року в с. Доробратово, що на Іршавщині, єпископ-ординарій Мукачівської греко-католицької єпархії Іоанн Семедій уділив ієрейські свячення Стефану Січу.
Впродовж свого священичого життя він був деканом Хустського, Тячівського та Рахівського деканатів, за його активної участі закладалися і освячувалися наріжні камені під будівництво церков, були зведені храми. Завдяки йому було збудовано і освячено 9 серпня 2005 року новий храм у м. Хуст, який віддано під опіку Святого Первомученика і Архідиякона Стефана та Святого Великомученика Пантелеймона цілителя-безсребренника, де до останнього і служив о. Стефан Січ.