У Хусті проходить VII боксерський турнір пам'яті Володимира Тунаєва
Цими вихідними Хуст гостинно приймає учасників обласного молодіжного турніру з боксу пам’яті відомого закарпатського тренера Володимира Тунаєва. Серед його учнів і натхненник проведення турніру, головний тренер боксерського клубу Хуста Микола Ковчар.
Для участі в дводенних змаганнях у місто приїхало понад сто спортсменів з різних куточків Закарпаття. Упродовж двох днів юні боксери змагатимуться за звання «чемпіона».
Привітати юних спортсменів прийшли перший віце-президент Закарпатської федерації боксу, майстер спорту України міжнародного класу Михайло Данило, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс та міський голова Володимир Кащук.
Бокс у Хусті стає дедалі популярнішим. Свідченням цьому і нинішній турнір, в якому бере участь понад сто спортсменів з різних куточків Закарпаття. Наше завдання – підтримати стремління й бажання дітей займатися боксом, і, головне, забезпечити боксерські клуби належною матеріальною базою, – зазначив міський голова Володимир Кащук.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)