Митців краю вітали з Днем художника
День художника митці Хустщини відзначили відкриттям виставки Народного творчого об’єднання «Митець верховини».
Більше пів сотні полотен презентували митці на відкритті святкової виставки у міській картинній галереї. Привітали майстрів пензля та народних умільців і представники міської та районної влади.
– Хуст гордиться творчим доробком наших художників, народних майстрів, які збагачують мистецьку скарбницю рідного краю. Ваша творча праця є частинкою національної культури та джерелом духовного розвитку людей. Прийміть щиру вдячність за вірне служіння мистецтву, невтомний творчий пошук і талант, – наголосив Володимир Кащук. – Бажаю вам, шановні майстри пензля, народні умільці, невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я та добра, – додав міський голова.
Гарного настрою всім додали виступи Василя Полажинця та Вікторії Сливки.
Триватиме виставка протягом місяця.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)