День людей з вадами слуху
По особливому відзначають цей день і у єдиному спеціалізованому закладі міста – Хустській спеціалізованій школі – інтернат для слабочуючих дітей. Щороку, на свято до вихованців закладу приходять їх друзі – представники влади, керівники підприємств та організацій, які опікуються цим навчально-виховним закладом.
Серед сьогоднішніх гостей і міський голова Володимир Кащук, який звертаючись до педагогічного колективу наголосив на титанічній роботі вчителів, їх постійній увазі і турботі до цих особливих дітей. «Завдяки вам, педагогам, вони вкотре доводять, що фізична вада – не перешкода для досягнення успіху та інтеграції у життя суспільства», – додав Володимир Кащук.
Відтак учні школи наочно продемонстрували свої таланти і вкотре довели, що співати чи танцювати можна, коли ти навіть не чуєш. Головне – повірити в себе, і тоді в тебе повірять інші, – каже директор школи Богдан Деленко.
Міжнародний день глухих світова спільнота почала відзначати 29 вересня 1951 року, з часу заснування Всесвітньої федерації глухонімих. В Україні День людей з вадами слуху відзначають в останню неділю вересня.
Опубліковано: 29.09.2015 1617 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img1345732101-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)