Німецька фірма, що спеціалізується на виробництві джгутів
та кабельно-провідникової продукції для автомобільної галузі планує збудувати новий завод. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Володимира Кащука з німецьким інвестором – керівником «Industrie Elektrik» Ервіном Греку, асистентом Каролою Бігелмаєр та генеральним директором ТзОВ «Берег-Кабель ГмбХ» Томашем Верешом.
Німецький інвестор працює на Закарпатті з 2006 року у м. Берегово та на Іршавщині. Наразі підприємство має намір розширити своє виробництво. Новий завод до тисячі робочих місць планують звести на околиці Хуста.
– Для міста, будівництво заводу стане джерелом надходження додаткових коштів і сприятливо вплине на розвиток його економіки. Це нові робочі місця та соціальні гарантії. Тому, запевняю, міська влада лише сприятиме залученню нових інвесторів та допомагатиме у вирішенні всіх питань, пов’язаних з будівництвом інвестиційного підприємства у Хусті, – резюмував міський голова Володимир Кащук.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/432423592_719805563657330_1864926614831801025_n-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/ujhu1EXP-300x219.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img1345732101-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)