Зустріч напередодні Дня підприємця
У форматі бізнес-кави пройшла зустріч міського голови Володимира Кащука з представниками малого та середнього бізнесу напередодні відзначення Дня підприємця.
У ході зустрічі кожен мав змогу поставити міському голові запитання, яке його цікавить, й озвучити свої пропозиції щодо свого бачення розвитку місцевого підприємництва.
«Нашою головною метою має бути злагоджена спільна праця, – наголосив міський голова. Повинен бути результат від цього для людей. Я розумію, що зараз особливо складне становище, але лише разом ми зуміємо подолати перепони заради покращення добробуту міста, в якому ми живемо і працюємо».
Поділився міський голова і найближчими планами та проектами розвитку міста над якими триває робота. Зокрема повідомив, що розпочалась реконструкція другої черги центральної частини міста, підготовчі роботи до укладання бруківки на вулиці Косичній та асфальтування – на Керамічній, тривають роботи з реконструкції міського парку.
На зауваження щодо міських парковок мер повідомив, що наразі ведуться перемовини з власником території, що позаду супермаркету «Вопак». Тут планують облаштувати паркову на 300 місць.
Викликала інтерес присутніх і заява голови про наміри розпочати роботи з реконструкції міської мережі водовідведення та капітального ремонту міського стадіону «Карпати».
На завершення зустрічі міський голова за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста, активну участь у громадському житті територіальної громади та з нагоди Дня підприємця відзначив грамотами Закарпатської обласної ради Володимира Шимоню, Юрія Голеню, Оксану Королькову, Олександра Ляшка, Юрія Бордея та грамотами Хустської міської ради Марію Міллер, Уляну Місіфуліну, Миколу Ботара, Олександра Мазура, Йосипа Кепшу, Василя Гречку та Наталію Антонь.