Шістьом бійцям з міста над Тисою урочисто вручили посвідчення учасника АТО
Військовий комісар Хустсько-Міжгірського об’єднаного військового комісаріату Андрій Камоліков та перший заступник міського голови Іван Фетько в урочистій атмосфері вручили посвідчення шістьом хустянам, які воювали у зоні антитерористичної операції.
– Спасибі кожному з вас за те, що ви зробили, що не сховалися за спинами, за те, що ви не побоялися. Ви – Герої, які стали на захист рідної землі, на захист своїх родин,- звернувся до присутніх у залі військовий комісар Андрій Камоліков. Він привітав бійців, які є прикладом для наслідування і з присвоєнням нагород. Серед них: Іван Демура, Іван Костак, Віталій Кобзар, Владислав Лемак, Роман Шутий та Федір Рачок.
Подякував за мужність і героїзм, проявлені воїнами-земляками під час боїв з агресором в зоні АТО і запевнив присутніх про подальшу турботу представників влади на місцях по забезпеченню їх всім необхідним і перший заступник міського голови Іван Фетько.
Зі словами великої вдячності за героїчні вчинки по захисту українського народу, благодійну допомогу, яку надають українській армії, за віру в перемогу над агресором до присутніх у залі волонтерів звернувся керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Сабадош.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ще одного бійця, хустянина – Михайла Печунку, який загинув у зоні АТО.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)