«Молодь Хуста – вам, хустяни»
під таким гаслом у неділю, 28 червня, на центральній площі міста Хуст відбувся святковий концерт, організований управлінням культури, молоді та спорту Хустської міської ради спільно з талановитою молоддю.
На головній сцені міста виступили учасники міського духового оркестру «Нарцис», вихованці центру бального спортивного та сучасного танцю «Еліт», клубу спортивного танцю «Рондо», сольні виконавці.
З вітальним словом звернувся до молодого покоління міський голова Володимир Кащук, привітавши з Днем Конституції України та Днем молоді.
– Дорога молоде, користуючись нагодою вітаю вас з Днем молоді. Я глибоко переконаний, що не в останню чергу і від нас, молодих громадян України, сьогодні залежить, чи буде Основний Закон нашої Держави справжнім уособленням влади народу, справедливості, верховенства закону і права. Бажаю кожному з нас завжди мати непохитну віру у свої сили та свою Державу! Миру, злагоди та добробуту всім нам на шляху до досягнення цієї мети,- наголосив міський голова Володимир Кащук.
Цього дня міський голова нагородив грамотами та подяками кращих молодих людей міста над Тисою. Серед нагороджених подякою Закарпатської обласної ради – хустянка Андріана Галай, президент закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління».
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)