Освіта і наука


Є 1 відгук. к “Освіта і наука”

 1. 1. Маріанна Говорит:

  У здоровому тілі – здоровий дух
  14 грудня 2011 року в Хустській гімназії-інтернаті відбувся загальноміський спортивно-масовий захід серед учнів 5-6 класів «Олімпійське лелеченя». Відкриваючи спортивне свято, Оксана Вікторівна Пригара, спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради, привітала учасників змагання, побажала їм олімпійського здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні і високих злетів.
  Програма спортивного заходу була надзвичайно насиченою, цікавою та веселою.
  Розпочалися «Олімпійські ігри» конкурсом-представленням команд. Тут можна було побачити і маленьких козаченьків, і активних гімназистів, і навіть, богів, які спустилися із Олімпу. У цьому конкурсі всі команди показали свої креативні та ораторські здібності на високому рівні.
  Після презентації, команди почали справжні спортивні перегони. Це була і комбінована естафета (ведення баскетбольного м’яча з обвідкою стійок; біг з підбиванням повітряної кулі; стрибки у мішках; біг, обертаючи скакалку вперед; стрибки з м’ячем, затиснутим між колінами; стрибки по «купинах»; ведення футбольного м’яча з обвідкою стійок; біг з підкидуванням м’ячика ракеткою для настільного тенісу; гладкий біг на 30 метрів), і метання малого м’ячика з колін на дальність, і кидання набивного мя’ча назад, а також стрибки на скакалці та гра у «піонер-бол». У всіх учасників змагань серця горіли полум’ям олімпійського вогню, а у тілах перебував дух бадьорості та завзяття. Кожен намагався бути найшвидшим. Кожна команда хотіла бути найкращою. І їм це вдавалося! Команди були напрочуд дружніми, вболівали одні за одних, впевнено йшли до перемоги!
  За підсумками заходу «Олімпійське лелеченя» найвищі результати показала команда ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, друге місце зайняла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, а третє розділили між собою учні 2 команд – гімназії-інтернату та НВК.
  Із «олімпійських ігор» діти поверталися із призами, піднесеним настроєм, посмішками та незабутніми враженнями від проведеного заходу.

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: