ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ |
|||
|
Хустська міськрайонна організація УСВА (інтернаціоналістів) | Дружби, 11 /А | Дзяпко Юрій Іванович |
|
Танцювальний клуб «Еліт» | Данчі, 8 | Костак Владіслава Петрівна |
|
Хустська міська громадська організація «Амаро Дром» | Тімірязева, 14 | Вароді Олексій Йосипович |
|
Хустське міськрайонне товариство інвалідів | Івана Франка36/б | Химишинець Василь Дмитрович |
|
Хустська міськрайонна організація «Союз – Чорнобиль Україна» | Карпатської Січі, 21 | Заяць Михайло Михайлович |
|
Хустська міськрайонне товариство філателістів та нумізматів | Конституції,3/39 | Буришин Федір Іванович |
|
Хустська міська громадська організація «Батьківський дім» | Рильського, 30 | Вайнраух Мар’яна Йосипівна |
|
Клуб спортивного танцю «Рондо» | Маркуша, 9 | Сініченко Віталій Валентинович |
|
Хустська громадська організація «Культурно-оздоровче товариство «У Панці» | Конституції, 1/2 | Худа Микола Миколайович |
|
Хустська громадська організація (міська) «Правовий захист дітей війни» | Корятовича, 15 | Сіладі Іллеш Мигальович |
|
Хустська міськрайонна громадська організація «Демократична свідомість» | Жайворонкова, 42/1 | Гладних Микола Петрович |
|
Хустська громадська організація офіцерів «Честь» | І.Смереки, 17 | Солов’ян Олександр Тимофійович |
|
Хустська молодіжна громадська організація «Нова» | Гвардійська, 12/3 | Шпір Віктор Вікторович |
|
Хустська міськрайонна громадська організація «Хуст – реформ» | Манайла, 5 | Благий Володимир Казимирович |
|
Хустська міськаронна громадська організація «Ісіда- Хуст» | Конституції, 1/34 | Гончарук Руслан Валерійович |
|
Хустська міська громадська організація «Хуст-Патріот» | Волошина, 12/2 | Артьомов Андрій Сергійович |
|
Хустська громадська організація «Клуб спортивної та мистецької молоді «Екстрім-АРТ-ЛАЙФ» | Кубинця, 5 | Ткачук Андрій Антонович |
|
Хустська громадська організація «Спортивний клуб «Босня» | Червонодеревників , 1/5 | Сура Володимир Іванович |
|
Хустська міська громадська організація «Зір Феміди» | П. Могили, 5 офіс 2 | Семибратова Маріанна Михайлівна |
№ з/п |
Назва |
Адреса |
Керівник |
Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку |
|||
|
«Нарцис» | Пирогова, 9/24 | Олійник Г.М. |
|
«Дорожник» | Шерегіїв, 2/8 | Яковинич М.В. |
|
«Петенька 1а» | Петенька, 1а/3 | Крічфалушій В.Ф. |
|
«Едельвейс» | Жайворонкова, 42а/104 | Хмара І.М. |
|
«Околиця» | Гвардійська, 122/7 | Монич І.І. |
|
«Комфорт» | В.Великого, 2а/11 | Цедик В.М. |
|
«Світанок» | К. Набережна, 2/153 | Крічфалушій М.І. |
|
«Кавдрат 3» | Пирогова, 3/18 | Бучок І.І. |
|
«Перемога» | Грушевсього, 1/20 | Лукач І.Ю. |
|
«Смерека» | Кубинця, 3/28 | Бабурнич Д.В. |
|
«Наш дім» | Пирогова, 7а/12 | Сіладій О.О. |
|
«Грабаря 3а» | Грабаря, 3а/18 | Левченко Б.М. |
|
«Фантом» | Князя В.Великого, 3/14 | Кухарчук М.М. |
|
«Нарцис+» | Пирогова, 1 б/14 | Сіладій І.М. |
|
«Львівська 245» | Львівська, 245/10 | Рачок Й.Ф. |
|
«Вокзальна» | Вокзальна, 34/4 | Драб Г.М. |
|
«Радикал» | Жайворонкова, 66/21 | Курденко В.В. |
|
«Шанс» | Жайворонкова, 48/15 | Тромбола, Є.Й. |
|
«Замок» | Івана Франка, 36 в /24 | Палканинець Т.Є |
|
«Добробут» | Івана Франка, 38 а / 2 | Степанов Ю.В. |
|
«Фортуна+» | Керамічна, 16/15 | Мадярчик О.В. |
|
«Оберіг 50» | Борканюка, 50/8 | Попович Р.І. |
|
«Корятовича 13» | Корятовича, 13/2 | Олас Б.Б. |
|
«Під Замком» | Івана Франка, 36 б / 13 | Куричка В.М. |