Жов 19
  1. ОСББ «БАРТУШИ» та Програма розвитку ООН Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах проекту «Капітальний ремонт (комплексна термомодернізація) багатоквартирного будинку по вул.Жайворонкова,42 «а» в м.Хуст Закарпатської області».

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

1. Конкурсну документацію можна отримати за такою адресою: 90400, м. Хуст, вул. Жайворонкова, буд. 42 «А», офіс ОСББ «БАРТУШИ» , Закарпатської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою 90400, м. Хуст, вул. Жайворонкова, буд. 42 «А», офіс ОСББ «БАРТУШИ», Закарпатської області не пізніше ніж 11.00 к.ч. год, 31.10.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру о 12.00 к.ч год. 31.10.2016 року. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою 90400, м. Хуст, вул. Жайворонкова, буд. 42 «А», офіс ОСББ «БАРТУШИ», Закарпатської області або за телефонами: 0951656166, 0974071607 Петейчук Юлія, або написавши на електронну адресу lika.s@list.ru.