Жов 24
  1. Громадська організація «Фойта» спільно з Хустською міською радою та Програмою розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Встановлення системи відеоспостереження СВС та системи бездротового Інтернет доступу за технологією Wi-Fi в парковій зоні м. Хуст». Підрядники повинні мати кваліфікованих спеціалістів та успішний досвід у розробці та впровадженню таких видів робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага).

1. Конкурсну документацію можна отримати за такою адресою: 90400, м. Хуст, вул. Пирогова буд. №5, офіс ГО «Фойта» , Закарпатської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою 90400, м. Хуст, вул. Пирогова буд.5, офіс ГО «Фойта», Закарпатської області не пізніше ніж 10.30 год. к.ч. 07.11.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  1. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном:

– 0685571891 – голова громадської організації «Фойта» Куделя Іван Миколайович

– 0970149197 – муніципальний координатор Хустської міської ради Погоріляк Алла Михайлівна