Кві 01

Згідно з розпорядженням Хустського міського голови, від сьогодні, 1 квітня, у Хусті призупиняється опалювальний сезон.

ХУСТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№24/02-05

29.03.2019 р. м.Хуст

Про завершення опалювального сезону

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Завершити  опалювальний сезон 2018-2019 років у місті Хуст з 1 квітня 2019 року, окрім:

• дошкільних навчальних закладів;
  • спального корпусу Хустської гімназії-інтернат;
  • структурного підрозділу Хустської районної лікарні.
  • Дане розпорядження розмістити у міськрайонній газеті «Вісник Хустщини» та на офіційному сайті Хустської міської ради.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Фетько І.М.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА В.КАЩУК
Перший заступник міського голови І. Фетько