Бер 22

1Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, тому професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків державної політики зайнятості.

З метою орієнтування в світі професії, фахівцями відділу активної підтримки Хустського міськрайонного центру зайнятості, протягом березня для учнівської молоді міста та району були проведені різні профорієнтаційні заходи.

Серед таких заходів, були 2 профорієнтаційні екскурсії до Хустського відділення «Приватбанку» за сприянням та активній участі керуючого відділення Світланою Суринець. Мета такого заходу – ознайомлення з професіями банківської сфери, функціями і завданнями фінансової установи, орієнтація на фінансову грамотність. В заходах взяли участь 40 учнів 8 класів Хустських шкіл № 3 та № 6.

14-15 березня відбулися групові заходи з учнями 8-9 класів Хустської загальноосвітньої школи I-II ступенів та учнями 10 класу Кошелівської загальноосвітньої школи. Основна тема зустрічі: «Особливості працевлаштування в сучасних умовах. Дитяча праця в сучасних умовах. Умови та особливості прийому підлітків на роботу. Стан ринку праці». У заходах взяли участь 45 учнів. Учасники заходу ознайомились з «барометром професій», отримали інформацію про стан ринку праці, актуальні професії, нові підприємства, які потребують робочу силу, навчальні заклади, професії, які сприяють самозайнятість. Всі присутні активно брали участь у дискусіях та обговоренні майбутнього вибору професії.

На базі Хустського міськрайонного центру зайнятості  відбулись зустрічі з учнями Драгівської загальноосвітньої та Хустської школи № 2 в рамках заходу «День відкритих дверей центру зайнятості». Учасники заходу отримали інформацію про навчальні заклади міста, області, України, про вимоги роботодавців до фахівців різних професій. Учні цікавились: які професії є високооплачувані в Україні, яких фахівців не вистачає в нашому місті. Дівчата і хлопці замислились над подальшими професійними кроками, визначали актуальні компетенції у професійному світі, висловлювалися щодо своїх уподобань, мрій, бажань та цілей. Учнівська молодь активно включилася в роботу, адже свій професійний шлях слід формувати вже сьогодні, щоб не шкодувати про вибір у майбутньому. Охоплено понад 50 учнів.

Під час заходів переглянуто мотиваційні відеоролики, презентовано профорієнтаційні ресурси, у т.ч. Платформу з профорієнтації Державної служби зайнятості, а також запрошено учнів на проводження психодіагностичного тестування за допомогою АРМ «Профконсультант».

Хустський міськрайониий центр зайнятості.

2 3 4 5

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: