Кві 18

Наша вина – бездушність у ставленні до довкілля – обертається нашою ж бідою – за невідворотним принципом бумеранга…Ми так багато галасуємо з приводу політичних, партійних баталій – і мовчки проходимо повз купи сміття, або викладаємо світлини у соціальних мережах – і хизуємось цим, замість того аби це сміття прибрати…

Для жителів урочища Кіреші, через яке пролягає дорога до унікальної Долини нарцисів, роботи з благоустрою території – вже звична справа. Щороку, навесні, усі разом виходять на весняну толоку. Фронт робіт визначають заздалегідь. Цьогоріч – очистка узбіч та озеленення території біля інформаційного пам’ятного знаку «Долина нарцисів». Тож дружно взялися за виконання запланованого. Частина учнів Кірешської школи, які також брали участь у весняній толоці, зосередилася поблизу пам’ятного знаку, інші – прибирали від сміття узбіччя доріг. Завзятість дітлахів та ініціативність дорослих увінчалися звершенням багатьох добрих справ. Біля пам’ятного знаку заклали алею із саджанців беріз та сосен, а кювети та узбіччя доріг стали чистими.

– Подібні акції – це надзвичайно важливо, – кажуть вчителі, адже ще змалку потрібно навчати культурі та змінювати свідомість. Чого, чого, а цього нам найбільше бракує.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: