Бер 04

Проект надаватиме підтримку об’єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Закарпатської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Проект запрошує до співпраці:

• представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ,
  • представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ,
  • представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/

Контактна особа в Закарпатській області – Любов Павлович, тел. 050-417-74-51, e-mail: liubov.pavlovych@undp.org