Бер 02

загруженоДепартамент соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиме фотоконкурс “Миттєвості сімейного щастя”.

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традиції. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: “Народження сім`ї”, “Чекаємо на лелеку”, “Нас багато в мами й тата”, “Батьки і діти”, “Працюємо разом”, “Сімейні розваги”. Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки) на електронну адресу департаменту e-mail: dcznvs@ukr.net до 14 квітня ц.р.