Тра 07

Відбулася суперфінальна гра «Що? Де? Коли?» серед учнівської та студентської молоді

3 травня, на базі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я», учнівська та студентська молодь традиційно позмагалася в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», яка відбулася в рамках святкування Дня міста.

Участь у суперфіналі взяли команди учнів та студентів, які попередньо перемогли у підсумкових інтелектуальних іграх, а саме команди: «Прометей», «Динаміт» та «Дельфін» Хустської ЗОШ І-ІІІст. №2, «Піфагорійці» та «Non Stop» Хустської гімназії-інтернату, «Black mood» та «Добре серце» Хустської СШ І-ІІІст. №3, «Діти Геродота» та «Smart Eagles» Хустської ЗОШ І-ІІІст. №4, «Stars» Карпатського інституту підприємництва, «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу та «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг.

У журі працювали: Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту, Світлана Косик, головний спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей та Оксана Часіна, викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг.

Змагання сезону 2018-2019 навчального року відбулися у теплій, дружній атмосфері, яка й сприяла командам боротися на повну силу. Гра принесла багато задоволення всім учасникам, не залишивши байдужими жодного: ні гравців, ні вболівальників. Учасники продемонстрували високу здатність до креативного мислення, пропонували цікаві, оригінальні ідеї та на рівних боролися за перемогу. Учні та студенти показали хороші результати, але перемогу отримали не всі.

Отож, за рішенням журі, перше місце у суперфінальній грі посіла команда студентів «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (6,7 балів), на другому місці учнівська команда «Non Stop» Хустської гімназії-інтернату (6,45 балів), а на третьому – команда «Дельфін» Хустської ЗОШ І-ІІІст. №2 (6,2 балів).

З вітальним словом до присутніх виступив Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, який привітав усіх учасників із вдалою грою та вручив переможцям грамоти міської ради і призи – книги Михайла Бізонича «1939-2019. Карпатська Україна. Історичні постаті Хуста» від управління культури, молоді і спорту. За його словами, емоції та піднесений настрій молоді переконливо свідчать про те, що такі турніри – це бездоганний спосіб заохотити підростаюче покоління до активного і здорового способу життя. Саме така форма роботи з молоддю ефективно розвиває у них почуття відповідальності за команду, почуття підтримки, згуртованість, вміння домовитись, вміння висловлювати та відстояти свою думку, а також нести відповідальність за прийняті рішення.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: