Кві 13

6«Хустяночка», виборовши І місце у «Весняному первоцвіті-2017», представить своє мистецтво у Міжнародному фестивалі «Калейдоскоп талантів» у Києві.

29-31 березня 2017 року у Львівському кінотеатрі ім. О.Довженка пройшов ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Весняний первоцвіт-2017», в якому взяли участь 45 колективів з різних областей України: Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Полтавської, Закарпатської та міста Києва.

44 учні зведеного дитячого зразкового хореографічного ансамблю «Хустяночка» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради під керівництвом Заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи, винесли на суд поважного журі, яке очолював Заслужений діяч мистецтв України, викладач хореографії Львівського національного університету ім.І.Франка Микола Сушицький, дві великі хореографічні композиції: «Карпатські візерунки» та прем’єру танцю – «Це моя Земля, це моя Країна!».

Учасники колективу взяли участь у Божественній літургії в Соборі Святого Андрія, відвідали майстерню шоколаду та мали цікаву екскурсійну програму.

Своєю перемогою зразковий ансамбль танцю «Хустяночка» забезпечив собі участь у Міжнародному фестивалі «Калейдоскоп талантів», який проходитиме з 28 по 30 квітня у місті Києві, а Хустська міська рада фінансує видатки на ці 2 поїздки.

Колектив також висловлює слова вдячності міському голові Володимиру Кащуку за придбані два нові комплекти концертних костюмів.

Начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк

5OLYMPUS DIGITAL CAMERA1OLYMPUS DIGITAL CAMERA4