Жов 10

У неділю, 13 жовтня, у Хусті всьоме проведуть традиційний етнофестиваль на честь Габора Бетлена, князя Трансільванії, короля Угорщини. Місто над Тисою належало до угорського князівства. Тому саме тут й запровадили україно – угорське свято.

Власне, ГО «Про Культура Субкарпатіка» організовує культурно-масовий захід «VII День Бетлена» за сприяння Хустської міської ради та за участі закордонних гостей з Угорщини.

Програма святкування:

11.00 – екуменічна служба (Реформатська церква);

12.30 – відкриття харчоблоку у Хустській ЗОШ І-ІІ ступеня з угорською мовою навчання (вул. Слов’янська);

13.30 – офіційне відкриття свята на центральній площі;

14.00-20.00 – культурні заходи: концертні виступи художніх колективів, народні дитячі ігри, ремісничі майстер-класи, дегустація страв та напоїв, ярмарок.

19.00 – виступ угорського гурту «AWS».

Організатор – голова Громадської організації «Про Культура Субкарпатіка» Ілдика Орос, співорганізатор – депутат Хустської міської ради Йосип Козьма.