Чер 11

Хустяни всьоме стали переможцями обласної спартакіади працівників закладів культури Закарпаття

8 червня 2018 року у спорткомплексі «Юність» в м. Ужгород пройшла VІІ обласна спартакіада працівників закладів культури Закарпаття, в якій взяла участь 21 команда. Близько 300 спортсменів представляли районні та міські відділи й управління культури, обласні заклади й установи, навчальні заклади культури.

Учасників спартакіади та численних уболівальників, які підтримували свої команди, привітали голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури, член Ради ФПУ Наталія Товтин, заступник директора департаменту культури облдержадміністрації Вікторія Гойдош, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, голова  Закарпатської облпрофради Володимир Фленько.

За результатами спартакіади у легкій атлетиці – біг та стрибки – подвійну перемогу здобули хустянин Денис Науменко та Наталія Лендєл з Ужгородської ДШМ.

У дартсі найкращий результат показала Оксана Мильо (Ужгородська ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського).

Слід відмітити нашу зіркову сімейну команду в складі Логін Лесі, Миколи і їх сина Миколки – багаторазових чемпіонів спартакіади, яким, як і торік, не було рівних.

Чемпіонами в настільному тенісі стали Світлана Аванесова (Мукачівський район) та Олександр Анталовці (Ужгородський район), в шахах – Василь Данашевський (Мукачівський район), в шашках Анатолій Беца (Воловецький район). Великий інтерес уболівальниківвикликали змагання з перетягуванняканату. Тут перемогу здобула команда міста Хуст, яка перемогла у фіналі спортсменів Виноградівського району.

За підсумками всіх видів спартакіади перше загальнокомандне місце зайняла команда управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (начальник Володимир Власюк, голова райкому профспілки Зореслава Грицько). На другому місці – спортсмени Виноградівського районного відділу культури (начальник Василь Югас, голова райкому профспілки Тетяна Гудачок), на третьому – Мукачівського районного відділу культури (начальник Оксана Кречковська, голова райкому профспілки Лілія Немеш).

«Безумовні фаворити», як назвав головний суддя змагань нашу збірну, не залишили жодних шансів на перемогу іншим командам. Всьоме кубок спартакіади та чемпіонські лаври належать команді з міста над Тисою. Хустяни дали фору найближчим суперникам майже вдвічі.

В цілому команда показала високий рівень фізичної форми та майстерності, ще раз довівши всім, що хустяни стали чемпіонами не випадково.

У загальнокомандному заліку призери змагань нагороджені кубками та грамотами організаторів, а призери в індивідуальному заліку та окремих видах – пам’ятними медалями та грамотами. Усі діти – учасники змагань із сімейних стартів, отримали пам’ятні подарунки від обласної галузевої профорганізації.

Нагороди вручили голова оргкомітету, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, член президії обкому профспілки Вікторія Гойс-Шайбакова та головний суддя спартакіади Анатолій Плєханов.

Володимир Власюк,

начальник управління культури, молоді і спорту

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: