Чер 12

Талановиті діти з багатодітних сімей представляли Хуст на XVІ обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини»

У середу, 5 червня, у приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА», що в місті Ужгород, вже традиційно відбувся XVI-ий обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини». Його учасниками стали майже півтори сотні талановитих та обдарованих дітей з багатодітних сімей з різних куточків Закарпаття віком від 6 до 18 років, а також творчі родинні колективи. Цьогоріч юні таланти змагалися у таких номінаціях: вокальне мистецтво, музичне виконання, художнє та авторське виконання, хореографія, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. До речі, даний захід уже декілька років поспіль є символом відродження та популяризації культурних і моральних цінностей сім`ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, а також виявлення і підтримки талановитих дітей, розвитку їхніх навичок та здібностей у різних видах жанрових мистецтв.

Місто Хуст не залишилося осторонь цієї важливої події: талановиті діти Хустської школи мистецтв Бізонич Валентина та Франіца Богдана (номінація «художнє слово»), Мотрошилова Аліса та Мотрошилова Софія (номінація «музичне виконання») та Біров Ніл (номінація «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво») гідно демонстрували свої таланти на обласній сцені та ділилися вмінням творити дива, за що і були нагороджені спільними подяками департаменту соціального захисту населення, департаменту культури Закарпатської ОДА та обласного організаційно-методичного центру культури. Слід зазначити, що всі наші юні конкурсанти достойно представили місто на фестивалі. Це вкотре свідчить про те, що славетне місто над Тисою дійсно багате на талановитих, креативних, обдарованих дітей, а вчителі й батьки приділяють їм максимум уваги та турботи.

На завершення щиро бажаємо юним учасникам фестивалю не зупинятися на досягнутому, вірити у власні сили та подарований Богом талант, досягти особистих життєвих перемог, мати міцне здоров’я, отримувати відмінні оцінки від долі, завжди прагнути до реалізації своїх добрих задумів, дослухатися до порад наставників та шанувати батьків.

                                                       Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: