Тра 28

Відбудеться міжнародна поїздка до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану

Міністерство культури України спільно зі Всеукраїнською молодіжною організацією «Серце до серця» з 25 вересня по 3 жовтня проводитимуть міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану.

Така поїздка спрямована на розвиток волонтерського руху, участі у міжнародному семінарі обговоренні перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками участі у поїздці видаються сертифікати міжнародного зразка.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17, (097) 908-52-28. Кількість місць обмежена.

Детальніше за посиланнями:   www.bilrada.gov.ua/files/listi/list_mincult.zip

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради