Кві 24

Молодь запрошують до участі у молодіжному освітньому таборі «Хорунжий»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана, «Хорунжий» імені засновника УПА «Польська Січ» Т. Бульби-Боровця, «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»), «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара») (далі – табір).

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, курс виживання та орієнтування на місцевості.

Орієнтовні дати проведення таборів:

– «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана: 03 – 09 червня 2019 року;

-«Хорунжий» імені засновника УПА «Польська Січ» Т. Бульби-Боровця: 12-18 червня 2019 року;

-«Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»)» 22-28 червня 2019 року;

-«Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара»): 01-07 липня 2019 року.

Участь у заході безкоштовна!!! Для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://forms.gle/UV8qt4QzfmCDU5W67

Звертаємо увагу, що витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюється за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 07 травня 2019 року на електронну адресу konovalyk@msms.gov.ua. Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Коновалюк Ольга).

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: