Кві 15

Студентська молодь традиційно займається благодійністю

З 1 по 30 квітня 2019 року по всій Україні проходить щорічна Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця». «Дитяче серденько, живи!» – саме таку назву носить цьогорічна XIV акція, головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень.

Не залишилось осторонь цієї важливої справи і наше місто. Так, 10 квітня 2019 року у центрі Хуста студенти-волонтери вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації під керівництвом управління культури молоді і спорту Хустської міської ради провели фінальний міський етап акції по збору коштів для закупівлі медичного обладнання в Мукачівську обласну дитячу лікарню для дітей з вадами серця. Крім збору коштів активні студенти розважали містян та гостей міста піснями і танцями та пригощали перехожих запашною кавою та чаєм. А студенти Закарпатського базового медичного державного коледжу вимірювали артеріальний тиск всім бажаючим, надаючи їм необхідні консультації.

За підсумками акції студентами було зібрано 16750 гривень (шістнадцять тисяч сімсот п’ятдесят гривень) та перераховано на банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду. Захід завершено врученням подяк активним студентам-волонтерам від ВБФ «Серце до серця».

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до збору коштів та підтримав доброчинну справу. Адже, разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно. А також пам’ятаймо, що добро повертається сторицею.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: