Кві 19

Відбулась квітнева фінальна гра сезону 2018-2019 навчального року та підбито підсумки Чемпіонату міста серед інтелектуалів студентської молоді

У середу, 17 квітня, традиційно в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся підсумковий інтелектуальний турнір ерудитів «Що? Де? Коли» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, в якому взяли участь 8 студентських команд: «Stars» Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна», «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Ерудити» і «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-Ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Патріот» Хустського професійного ліцею та «Інь-Янь» Хустського медичного коледжу «Монада».

Гра виявилася досить запеклою, оскільки вимагала знайти правильні відповіді на 12 цікавих запитань від незмінного ведучого гри Валерія Ігнатка. У ході інтелектуальної забави студенти демонстрували свої знання, проявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення, відповідали на питання, вгадували що знаходиться у «чорній скриньці» та розгадували ребуси.

У журі працювали: Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту, Оксана Часіна, викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг та Вікторія Кочіш, вихователь  Карпатського інституту підприємництва.

Отож, у результаті інтелектуального турніру, І місце виборола команда «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг (5,7 балів), ІІ місце розділили дві команди «Ерудити» та «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу (по 4,5 балів) і на ІІІ сходинці – команда «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (4,35 балів).

Переможців квітневого турніру сезону 2018-2019 навчального року нагороджено грамотами міської ради та подарунками – книгами Михайла Бізонича «1939-2019. Карпатська Україна. Історичні постаті Хуста» від управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

За підсумком результатів усіх ігор чемпіонату «Що? Де? Коли?» сезону 2018-2019 навчального року переможці, а це команди: «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг (I місце), «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (II місце) та «Stars» Карпатського інституту підприємництва (III місце), змагатимуться у травневій суперфінальній грі з нагоди відзначення Дня міста Хуст, де за перемогу також будуть боротися найкращі команди зі «шкільної ліги».

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: