Кві 04

Шановні хустяни та гості міста!

У середу, 10 квітня цього року, о 10.00год., на Майдані Незалежності відбудеться міський фінальний етап щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів на придбанн6я кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

Акцію проводитимуть студенти-волонтери під керівництвом управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, які збиратимуть по місту кошти у спеціальні скриньки та розважатимуть перехожих концертними номерами.

Отож, Хустська міська рада просить всіх небайдужих, підприємців, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету та самих хустян і гостей міста долучитися до участі в благодійній акції.

«Серце до серця» – це захід, який об’єднує всіх щирих і добрих серцем людей, які хочуть допомогти дітям. Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Об’єднаймо зусилля заради здоров’я наших дітей!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради