Кві 05

Відбулося засідання міської студентської ради з питання проведення благодійної акції «Серце до серця»

3 квітня цього року у залі Хустської міської ради під керівництвом управління культури, молоді і спорту відбулося чергове робоче засідання міської студентської ради за участі голів студентських самоврядувань вищих навчальних закладів міста.

Одним з ключових питань засідання стало організація та проведення фінального міського етапу щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», метою якого є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

На порядку денному було заслухано та обговорено пропозиції студентської молоді щодо якісного проведення даного заходу, а наприкінці засідання обговорено різні поточні питання, що стосуються студентства.

До речі, минулого року, на подібній акції, студентами-волонтерами було зібрано кошти у сумі майже сімнадцять тисяч гривень та перераховано на банківський рахунок дитячої обласної лікарні у м. Мукачево на придбання медичного обладнання для дітей з вадами слуху.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління, культури, молоді і спорту

Хустської міської ради