Бер 29

Шановні хустяни! Благодійна акція «Серце до серця» стартує

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме ХIV Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. До речі, за результатами проведення акції у 2018 році, що проходила під гаслом «Почуй світ», Закарпатська область увійшла у трійку лідерів – було зібрано 404 899,78 грн. За ці кошти придбано та передано в обласну дитячу лікарню сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме: діагностичний аудіометр АD629 з ліцензією b та модулем високочастотної аудіометрії; кістковий телефон В71; ноутбук з операційною системою для програмування слухових апаратів тощо.

Просимо всіх небайдужих, підприємців, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету долучитися до участі у XIV Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». Для складання зведеної звітності по місту Хуст просимо надати в управління культури, молоді і спорту (каб.28) копії квитанцій про перераховану суму, або надіслати відскановані копії квитанцій на електронну адресу khust.culture@ukr.net .

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». Партнером акції (з 1 по 30 квітня 2019 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.

За додатковою інформацією звертатись до Марії Рущак, обласного представника ВБФ «Серце до серця» та координатора акції в Закарпатській області (моб. тел.:0990828924).

Крім того, повідомляємо, що більш детальну інформацію про проведення акції розміщено на офіційному web-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua .

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.

27 березня 2019 року